Trwa wczytywanie strony

Oczy Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Pędzelek o zaokrąglonej główce i wydłużonym włosiu do aplikacji każdej konsystencji korektora; daje nienaganne i naturalne wykończenie. Gęste włókna umożliwiają dokładne rozprowadzenie korektora. Polecany jest również do nakładania cieni (również mineralnych) w zewnętrznym kąciku oka oraz do cieniowania załamania oka.

  16,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zaokrąglony i idealnie puszysty pędzel, ułatwiający profesjonalne blendowanie cieni oraz nanoszenie rozświetlacza na wybrane partie twarzy.Kształt pędzelka okazuje się także doskonałą pomocą przy nakładaniu delikatnego rozświetlacza.Dzięki odpowiedniemu cięciu włosa stworzysz nienaganny makijaż oczu.

  16,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Stanowi niezastąpione narzędzie do wykonywania makijażu brwi. Ukośny kształt zapewnia nienaganną aplikację produktów w kremie lub sypkich.Ukośny kształt zapewnia nienaganną aplikację produktów w kremie lub sypkich.

  10,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wysokiej jakości pędzel do makijażu, który służy do aplikacji prasowanych i sypkich cieni do oczu na całą powiekę.Zaokrąglony kształt pędzla umożliwia również nałożenie cienia rozświetlającego pod linią wodną.

  12,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pomoże Ci uzyskać optymalny efekt korygowania niedoskonałości cery. Dzięki niemu precyzyjnie zamaskujesz punktowe skazy na skórze twarzy, pomoże też skutecznie ukryć cienie pod oczami.

  10,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Stanowi niezastąpione narzędzie do wykonywania makijażu oka. Idealnie umożliwi podkreślenie dolnej powieki, jak i aplikację cieni w załamaniu czy też od zewnętrznej strony oka. Sprawdzi się również w precyzyjnym rozcieraniu cieni oraz w rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka.

  12,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Umożliwia wykonanie profesjonalnego makijażu ze względu na lekko zaokrąglony czubek, który jako jedyny styka się bezpośrednio z powieką. Pozostała część włosia, zaledwie muskając naszą powiekę, tworzy urokliwą mgiełkę koloru.

  14,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jest idealnym pędzelkiem do łączenia i aplikacji cieni w załamaniu powieki. Owalny kształt i delikatne włosie z kozy umożliwiają łatwą aplikację i dają efekt glamour.Dzięki odpowiedniemu cięciu włosa stworzysz nienaganny makijaż oczu.

  12,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Idealnie sprawdza się przy aplikacji cieni, łączenia ich ze sobą, również w załamaniu powieki. Doskonały do tworzenia makijażu typu smokey eye. Wykonany z wysokiej jakości włosia z kucyka pony.

  12,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Idealny pędzel do łączenia i aplikacji cieni w załamaniu powieki. Zaokrąglony kształt i delikatne włosie umożliwiają łatwą aplikację i dają efekt glamour kilkoma dotknięciami.Służy do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do lini brwi.Może być użyty do rozcierania kreski na oku w celu uzyskania efektu 'smokey eye'.

  12,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Umożliwia wykonanie takiego makijażu ze względu na lekko zaokrąglony czubek, który jako jedyny styka się bezpośrednio z powieką. Pozostała część włosia, zaledwie muskając naszą powiekę, tworzy urokliwą mgiełkę koloru. Ze względu na doskonałe przycięcie włosia, pozwala wyczarować niezwykłe spojrzenie zaledwie w chwilę.

  12,99 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów