Aby makijaż oka prezentował się estetycznie i wytrzymał w nienagannym stanie przez wiele godzin, warto wykonać go profesjonalnymi pędzlami. Pozwolą na precyzyjną aplikację cieni do powiek, eyelinera czy pomady podkreślającej linię brwi. Mogą także służyć do nakładania korektora, który skutecznie zakryje niedoskonałości i cienie.

Po czym poznać dobre Pędzle do Makijażu Oczu?

Wszystkie dostępne w naszym sklepie pędzle do makijażu oczu charakteryzują się pewnymi uniwersalnymi cechami, które decydują o ich jakości. Ważne są przede wszystkim parametry włosia, takie jak:
– Miękkość – sprawia, że pędzle są przyjemne w użytkowaniu i nie podrażniają delikatnej skóry na powiekach.
– Sprężystość – sprzyja wykonywaniu precyzyjnych ruchów i nakładaniu produktu dokładnie w tym miejscu, w którym powinien się znaleźć. Dotyczy to przede wszystkim pędzli do eyelinera czy brwi.
– Gęstość – ułatwia nabieranie odpowiedniej ilości kosmetyku, a także zapobiega niekontrolowanemu wyginaniu się końcówki podczas pracy.
– Ergonomiczny kształt – skośny lub zaokrąglony, zależnie od przeznaczenia pędzla, umożliwia wyrysowanie precyzyjnej linii lub dokładne roztarcie cieni.
Zadbaliśmy ponadto o wzbogacenie oferty sklepu w pędzle do makijażu oka, które wyróżniają się doskonałą trwałością. Włoski nie wypadają podczas malowania się i mycia, zachowują pierwotny kształt oraz miękkość, a trzonek pewnie leży w dłoni. Włosie może być syntetyczne, naturalne (na przykład kozie) lub mieszane. Każda z tych opcji ma swoich zwolenników. Wysoka jakość materiałów i wykonania gwarantuje możliwość użytkowania akcesoriów przez długi czas.

W ofercie posiadamy następujące typy pędzli do malowania oczu:

– pędzel do korektora pod oczy,
– pędzel do aplikacji cieni,
– pędzel do rozcierania cieni (blendowania),
– pędzel do eyelinera,
– pędzel do brwi.
Każdy z nich spełnia wymienione powyżej standardy jakości. Oprócz tego różne typy charakteryzują się innymi parametrami, dostosowanymi do pełnionej funkcji.

Czym różnią się od siebie pędzelki dostępne w sklepie?

Uniwersalne pędzle do aplikacji cieni do powiek mają gęste włosie o zaokrąglonym kształcie, które świetnie sprawdza się podczas nakładania produktu oraz jego rozcierania. Najlepiej kupić co najmniej dwa pędzle z włosiem różnej wielkości i szerokości. Spiszą się w różnych sytuacjach – zależnie od tego, czy kolorem ma być pokryta cała powieka, czy jedynie jej załamanie lub kącik oka. Niektóre pędzle do nakładania cieni nadają się doskonale również do nanoszenia na skórę korektora – głównie ze względu na niewielkie wymiary i gęste włosie.
Dla uzyskania efektu miękkiego przenikania się kolorów niezbędny będzie specjalny pędzel do rozcierania cieni na powiece, nazywany także pędzlem do blendowania. Włosie jest w nim nieco dłuższe i bardziej puszyste, aby dobrze pracować z produktem na skórze, delikatnie mieszając kolory lub zacierając ich granice. Jego alternatywne zastosowanie to aplikacja rozświetlacza na szczyty kości policzkowych – z tym zadaniem poradzi sobie równie dobrze. Marka Boho Beauty oferuje także pędzelek do rozcierania cieni w wersji „petit”, czyli z cieńszą końcówką, doskonałą do wykonywania precyzyjnego makijażu.
Najbardziej charakterystycznym pędzlem do malowania oczu jest ten przeznaczony do wykonywania kreski eyelinerem. W tym przypadku najbardziej liczy się precyzja, dlatego końcówka jest cienka i ostro ścięta. Skośny pędzelek do eyelinera sprawdzi się również jako aplikator cieni lub pomady do brwi – można nakładać nim produkty sypkie, płynne i w kremie.

Prestiżowe marki pędzli do makijażu oczu

W ofercie naszej drogerii znajdują się produkty renomowanych polskich marek: Boho Beauty oraz Hulu. Ich produkty są doskonale znane miłośnikom kolorowych kosmetyków i cenione za doskonały stosunek jakości do ceny. Nadają się zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów sztuki makijażu. Oferowane przez Boho Beauty i Hulu kolekcje pędzelków do makijażu oczu pozwalają wykonać kompletny makijaż, zapewniając jego trwałość i precyzyjne wykończenie. W ofercie posiadają również pędzle do pudru, różu, podkładu czy ust – każdy z nich został zaprojektowany tak, by jak najlepiej pełnić swoją funkcję.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników