ŻELE POD PRYSZNIC
Showing 1–12 Products of 82 ProductsPosortowane według najnowszych
Stara Mydlarnia Sandalwood & Tobacco Żel do Kąpieli i pod Prysznic 250ml
Stara Mydlarnia Sandalwood & Tobacco Żel do Kąpieli i pod Prysznic 250ml
Aksamitny żel do kąpieli i pod prysznic z ekstraktem z drzewa sandałowego doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę. Naturalna formuła z dodatkiem witaminy B, C i E oraz prowitaminy B5 chroni przed nadmiernym wysuszeniem, a ekstrakt z sandałowca dogłębnie odżywia i rewitalizuje skórę.
Apis Zestaw Action For Men
Apis Zestaw Action For Men
Zestaw prezentowy składa się z pełnowartościowych produktów kosmetycznych!
W skład zestawu wchodzi:
- Action for Men – Żel pod prysznic / 300 ml – Łagodny żel pod prysznic dla mężczyzn o zniewalającym i długotrwałym zapachu przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Zawiera aktywne substancje myjące i odżywczo-nawilżające: kwas hialuronowy, d-panthenol (prowitamina B5), kompleks Hydromanil™ i ekstrakty z aloesu, lnu, żeń-szenia. Żel doskonale myje i odświeża jednocześnie odżywiając i nawilżając skórę i włosy.
- Action for Men – Krem do ciała i dłoni / 300 ml – Odżywczy krem do pielęgnacji ciała i dłoni z drogocennym olejem arganowym, słonecznikowym i masłem shea. Błyskawicznie regeneruje, wygładza i zmiękcza naskórek zapobiegając nadmiernemu wysuszaniu skóry. Formuła bogata w kwas hialuronowy, kolagen, elastynę, ekstrakty z lnu i aloesu dostarcza natychmiastową dawkę nawilżenia i odżywienia. Ciesz się zniewalającym zapachem, który towarzyszyć Ci będzie przez cały dzień.
H&B Mydło Kremowe Do Ciała z Orchideą 780ml
H&B Mydło Kremowe Do Ciała z Orchideą 780ml
- nawilżające mydło w płynie o kremowej konsystencji
- doskonale nawilża, pielęgnuje i oczyszcza skórę
- zawiera poprawiające elastyczność skóry masełko shea, olejek z pestek winogron i jojoba, olejek migdałowy, witaminę E oraz aktywne minerały z Morza Martwego
H&B Nawilżające Mydło Kremowe do Ciała z Granatem
H&B Nawilżające mydło kremowe do ciała z granatem
Zawiera wysokie stężenie olejku z pestek granatu, który jest bogatym źródłem antyoksydantów, witaminy C, E, K i B5, kwasy omega 3, 6 i 9 oraz aktywne minerały z Morza Martwego.
780 ml
H&B Nawilżające Mydło Kremowe do Ciała z Oliwą z Oliwek i Miodem
H&B Nawilżające mydło kremowe do ciała z oliwą z oliwek i miodem
Zawiera wysokie stężenie oliwy z oliwek i miód, które czynią skórę miękką, jędrną i delikatną w dotyku, olejek z pestek winogron i odżywczy olejek z rokitnika oraz aktywne minerały z Morza Martwego.
780 ml
H&B Nawilżające Mydło Kremowe do Ciała z Rokitnikiem
H&B Nawilżające mydło kremowe do ciała z rokitnikiem
Zawiera odżywczy olejek z rokitnika, witaminę E, masełko shea dla uelastycznienia skóry, oliwę z oliwek i miód, które czynią ją miękką, jędrną i delikatną w dotyku, olejek z nasion marchwi i z pestek winogron, olejek migdałowy oraz aktywne minerały z Morza Martwego.
750 ml
Stara Mydlarnia Ambrosia Żel do Kąpieli 400ml Nawilżenie i Pielęgnacja
⭐Dlaczego warto wybrać Stara Mydlarnia Ambrosia Żel do Kąpieli?
-
Naturalna pielęgnacja: Żel zawiera naturalne składniki, które odżywiają i nawilżają skórę.
-
Bezpieczny i delikatny: Idealny do codziennego użytku, nawet dla wrażliwej skóry.
-
Miękka skóra: Pozostawia skórę gładką i miękką, bez uczucia wysuszenia.
⭐Odkryj naturalną pielęgnację z Stara Mydlarnia Ambrosia Żel do Kąpieli i ciesz się nawilżoną skórą przez cały dzień!
Stara Mydlarnia Thailand Forest Żel do Kąpieli 250ml Naturalna Pielęgnacja
⭐Dlaczego warto wybrać Stara Mydlarnia Thailand Forest Żel?
-
Naturalna pielęgnacja: Wzbogacony w naturalne składniki, które odżywiają i oczyszczają skórę.
-
Odpowiedni dla codziennego użytku: Delikatna formuła idealna do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
⭐Zanurz się w tropikalnej pielęgnacji z Stara Mydlarnia Thailand Forest Żel do Kąpieli 250ml!
Stara Mydlarnia Clementine & Cinnamon Żel do Kąpieli 250ml
Stara Mydlarnia Clementine & Cinnamon Żel do Kąpieli 250ml
Odżywczy żel do kąpieli o zapachu soczystych klementynek z dodatkiem szczypty cynamonu, olejem z makadamii oraz alantoiną.
Stara Mydlarnia Ylang Vanilla Żel do Kąpieli 400ml
Stara Mydlarnia Ylang Vanilla Żel do Kąpieli 400ml
Aksamitny żel do kąpieli i pod prysznic o zapachu kwiatów ylang-ylang z nutą wanilii. Dzięki neutralnemu dla skóry pH oraz zawartości prowitaminy B5 chroni przed nadmiernym wysuszeniem. Ekstrakt z wanilii opóźnia procesy starzenia się skóry, działa ujędrniająco i wygładzająco. Aksamitna konsystencja i zapach zmieniają kąpiel w prawdziwy rytuał w zaciszu domowego SPA.
Stara Mydlarnia Cherry Blossom Żel do Kąpieli 400ml
Stara Mydlarnia Cherry Blossom Żel do Kąpieli 400ml
Aksamitny żel do kąpieli i pod prysznic ekstraktem z kwiatów japońskiej wiśni doskonale oczyszcza i pielęgnuje. Dzięki naturalnemu dla skóry pH a także zawartości prowitaminy B5 chroni przed nadmiernym wysuszeniem. Ekstrakt z kwiatów wiśni japońskiej dogłębnie nawilża skórę. Aksamitna konsystencja oraz relaksujący zapach zmieniają kąpiel w prawdziwy rytuał w zaciszu domowego SPA.
Stara Mydlarnia Neroli Żel do Kąpieli 400ml
Stara Mydlarnia Neroli Żel do Kąpieli 400ml
Aksamitny żel pod prysznic o zapachu kwiatów neroli skutecznie oczyszcza skórę, nadaje gładkość oraz pozostawia ja miękką w dotyku. Naturalna receptura zawiera wodę kwiatową z neroli, która działa łagodząco i tonizująco, a prowitamina B5 odżywia skórę i chroni przed nadmiernym wysuszeniem. Wyrazisty, orzeźwiający zapach czyni kąpiel wyjątkową.